K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Prodám MIDI ovladač klávesy AKAI MPK49

Cena: 4 490 Kč

Kvalitní MIDI/USB ovladač - master keyboard - kontroler, který lze použít jako centrum ovládání vašeho studia. Ovládat lze prakticky všechny parametry v PC, laptoopu, sampleru nebo zvukovém modulu. Kontroler kvalitní polovyváženou klaviaturu s aftertouch na přehrávání např. basových linek, zvuků klavíru, samplů a dalších zvuků. Rychlostně citlivé nastavitelné legendární MPC AKAI pady jsou ideální na spouštění samplů, např. bicích zvuků nebo hotových smyček. Tahové fadery a otočné potenciometry umožnují modifikovat přehrávané zvuky nebo slouží ke korekci již uložených zvukových stop při masteringu.
"Hip hop funkce" MPC Note Repeat a MPC Swing parametry. Akai MPK49 Performance Controller má také vlastní arpeggiator, pro rychlou a kreativní tvorbu riffů.

Na svých padech (tlačítkách) nabízí funkci nastavení citlivosti úrovně dynamiky (intenzity úderu).Tlačítka Tap Tempo a Time-division umožňují ovládání rychlosti hodin Note Repeat a Arpeggio v reálném čase.Součástí je i Expression kontinuální pedál, nožní přepínač, kolečka pitch bend a modulace.

Základní vlastnosti-technické parametry:
49 kláves - klávesová polovyvážená klaviatura s Aftertouchem
8 otočných ovladačů o 360°, každý se 3 bankami pro celkem 24 otočných ovladačů 12 MPC padů (stejné pady jako v legendárních MPC Akai samplerech) s dotekovou a rychlostní citlivostí.
8 posuvných jezdců plné velikosti se 3 bankami pro každý ovladač, celkem tedy 24 ovladačů
MPC Bote Repeat a arpeggiátor
Podsvícení přepínačů se 3 bankami pro každý ovladač.
MMC/MIDI Start Stop transport tlačítka
Velký, podsvícený a dobře čitelný-podsvícený LCD displej,MIDI IN/OUT (5-Pin-pětikolík), USB (data i napájení), Sustain pedal, Expression pedal, power 6V DC 1A.

Minimální systémové požadavky:
Macintosh: 1,25 GHz G4/G5 nebo rychlejší doporučen Intel Mac),1GB RAM (doporučen 2GB),Mac OS X 10.4.11 (10.5 nebo novější doporučen).
Windows:1,5 GHz Pentium 4 nebo Celeron kompatibilní procesor nebo rychleješí (doporučen vícejádrový procesor),1GB RAM.

Ukázka práce s AKAI ovladačem "master keyboardem"
youtube.com/watch?v=fDN5n9w2xNc
V profi studiích používají i známý producenti jako Dr.Dre, Kanye West, Sarah Barthel,DJ.Premier,Scott Storch,J. Cole. Včetně originálního cd hudebního softwaru Ableton Live Lite
Původní krabice-vnitřích polysterénů,USB kabelu,5 pin-pětikolík kabelu,manuál-knížka.Předání v Praze nebo jinde dle dohody.Poštou zasílám po zaslání poštovného na můj bank.účet.Hodnocení mám pozitivní.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:607241290
Lokalita: Praha 5 (150 00)

Všechny inzeráty uživatele

Video:

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Prodám MIDI ovladač klávesy AKAI MPK49

Výuka bicí

Výuka bicí

Začátečníkům i pokročilým nabízím výuku hry na bicí. Díky moderním technologiím ...

Cena: 300,-

TOPlist