K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Cort x 11

Cena: 4 800 Kč

Prodám elektrickou kytaru Cort X 11 BCS , jde o nástroj primárně určený na tvrdší hudbu, čemuž odpovídají použité materiály, komponenty a celkové pojetí. Kytara má konturované tělo vyrobené z lípy na které je top z fládrovaného javoru, krk je vyroben ze tří kusů javorového dřeva, na hmatník je použito dřevo palisandrové. Krk je k tělu přišroubován a má profil „modern U“, šířka nultého pražce je 43 mm, menzura je vyměřena na 648 mm, výška krku v nultém pražci je 19 mm, v dvanáctém 21 mm, radius hmatníku odpovídá 15,75 palcům. Krk je osazen 24 pražci typu Jumbo, polohy jsou na hmatníku označeny bílými „žraločími ploutvemi“.
Kytara je osazena snímači typu Humbucker u krku a kobylky, mezi nimi se nachází jeden snímač typu Single Coil, konkrétně jde o humbuckery EMG HZ SRO OC1, mezi nimi lze přepínat 5-polohovým switchem, zapojení pak jde krkový HB / krkový HB a středový SC / středový SC / středový SC a kobylkový HB / kobylkový HB. Nástroj navíc disponuje Coil Tapem na push/pull potenciometru, který rozepíná oba humbuckery, aktivní pak jsou pouze jejich vnitřní cívky. Zvuk lze upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony. Díky této kombinaci lze získat pestrou paletu zvuků.
Ladící mechaniky odpovídají typu Die-Cast, nultý pražec má zámky a srážeč strun, což zlepšuje stabilitu ladění. Struny jsou ukotveny v dvojzvratném tremolu typu Double-Locking II, hardware je černý.
Na kytaru jsem hrál pouze doma, je ve skvělém stavu. Jsou na ni nataženy struny Black Smith 10/46 Michal Pavlíček signature. Jsem první majitel, kytaru jsem kupoval za cenu 10 990,- ,nyní ji prodávám za 4 800,- . Při rychlém jednání je možné ještě zlevnit. Jsem z Třince,preferuji osobní odběr.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:776159990
Lokalita: Třinec (739 61), okres Frýdek-Místek

Video:

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Cort x 11

Dětská kytara Yamaha

Dětská kytara Yamaha

1/2 kytara pro leváka, výborný stav, Yamaha CS40, zdarma přidám obal a stojan na...

Cena: 2 350,-

YAMAHA MOTIF XS7

YAMAHA MOTIF XS7

YAMAHA MOTIF XS7 Prodám profi Workstation/Syntezátor YAMAHA MOTIF XS7. Super sta...

Cena: 28 999,-

TOPlist